O NÁS

SUPER KANCELÁŘ

vznikla na základě situace růstu počtu dodavatelů na trhu fotovoltaických elektráren pro rodinné domy a průmysl.

V roce 2022 vznikl velký počet společností a živnostníků zabývajících se montáží a prodejem fotovoltaiky a tepelných čerpadel. Náš tým se skládá z profesionálů v oboru, kteří mají dlouholeté zkušenosti z praxe a působili v největších společnostech na fotovoltaiku a tepelná čerpadla v České republice.

Spolu se SUPER KANCELÁŘÍ vznikly i projekty SOLÁRNÍ ŠKOLITEL (školení zaměřené na fotovoltaiku a profesní kvalifikace Elektromontér fotovoltaických systémů (26-014-H) a Montér dobíjecích stanic pro elektromobilitu (26-036-H)) a SUPER ROZVADĚČE (Full-back-up rozvaděče a přepěťové ochrany pro fotovoltaiku).

Ing. Jan Vojík - Jednatel a spoluzakladatel

je uznávaným odborníkem v oboru fotovoltaiky. Jeho specializace je rozvoj a výstavba společností / divizí zabývající se montáží fotovoltaických elektráren. Jan klade důraz hlavně na management procesů, aby v co nejkratším čase bylo možno maximalizovat efektivitu.

To by nebylo možné bez této detailní znalosti každého procesu během realizace fotovoltaiky.

V nedávné minulosti působil na vysokých manažerských a školících pozicích, kde dosáhl stamiliónových - miliardových obratů a tisíců realizovaných elektráren.

Působil v těchto společnostech: Woltair, SolidSun a S-power Energies, více zde


NAŠE DALŠÍ PROJEKTY